Yurtdışında üniversite eğitimi, MBA, master, doktora

              

Üye Olun ve MED CAMPUS Üyelik avantajlarından yararlanın, forumlara katılın, erken başvuru ve BURS olanaklarından yararlanın.        Bize Ulaşın: info@med-campus.com 

University of Sunderland, UK İNGİLTERE'NİN EN İYİ YENİ ÜNİVERSİTESİ 2001 GUARDIAN

MED CAMPUS Ana Sayfa

İngiltere'de üniversite eğitimi alabilmek, tüm dünyada saygınlığı olan akademik yeterlilik derecesine ulaşabilmenin anahtarlarından biridir. Öğrenciler İngiliz dilini, kültürünü tanıyarak ve yaşayarak öğrenme prensibi ile eğitim alırken uluslararası dostluklar ve bağlantılar geliştirebilirler.

 

Sunderland'deki öğrencilik yaşamının unutulmaz ve kariyerinizde çok önemli adım olabilmesini sağlamak için akademik ve sosyal alanlarda en iyi öğrenci destek hizmeti sağlanmaktadır.

Sunderland Üniversitesi kuzey doğu İngiltere'nin en canlı şehrinde çok modern bir üniversitedir ve uluslararası öğrenciler için ideal bir öğrenim ortamıdır. Bu yıl £9 milyon sterlin yatırım ile kurulan yeni Medya merkezinde, gazetecilik, halkla ilişkiler, TV, radyo, video ve medya üretimi konularında, öğrenciler en ileri düzeyde öğrenim olanağına ulaşmıştır. 

 

Sunderland üniversitesi, endüstrinin ihtiyaçlarına göre oluşturduğu başarılı programları ile ulusal ve uluslararası bir üne sahiptir. Endüstri ile yakın çalışmamaızın verdiği avantaj ile öğrencilere ilgili ve pratik konularda bilgiler verilmekte ve kariyer hayatlarına önemli bir katkı sağlamaktayız. Mezunlarımızın %96'sı mezuniyeti takiben ilk 6 ay içerisinde çok iyi koşullarda işe başlamaktadır. 

Sunderland yüksek standartlardaki eğitim ve araştırma olanakları ile dinamik ve modern üniversitedir. Tüm öğrencilerin potansiyellerini keşfedebilmeleri ve en üst düzeyde kullanabilmeleri amacı ile yüksek kalitede ve tüm seviyelerde eğitim programları bulunmaktadır. Sunderland uluslararası görünümü ve dünyanın her bölümünden öğrenci profili her geçen gün artmaktadır.

MED CAMPUS Üyelik

Kullanıcı Adı :

Şifre :

 Şifremi Hatırlat
 Üye Olmak İstiyorum
Sunderland ilgili Linkler
 

  Sunderland Üniversitesi Sitesi

  Sunderland Şehri Resmi Sitesi

  Sunderland Today Gazetesi

  Sunderland Hakkında Bilgiler

  Sunderland Kış Bahçesi

  Sunderland Canlı Görüntüler

  Sunderland Futbol

  Sunderland Bilgiler

[AD]
MED CAMPUS Hakkında | Bize Ulaşın
© 2004 MED CAMPUS Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.           Kullanım Koşulları | Gizlilik Kuralları